Služby

Rodinné domy

Majitelé rodinných domů nejčastěji využívají služeb k nalezení míst úniku tepla. Leckdy stačí relativně malá investice na lokální zateplení jedné části domu, aby se snížily náklady na vytápění. 

Bytové domy

Majitelé bytových domů obvykle žádají služby před plánovaným zateplením či výměnou oken. Následně jim termosnímky slouží pro kontrolu dobře provedených prací a jako argument pro případné opravy nedostatků.

Stavební firmy

Spolupracuji s několika stavebními firmami, které chtějí předem vědět, na co se při rekonstrukci či zateplování zaměřit. Po dokončení prací pak s mou pomocí hledají případné nedostatky, aby mohli zákazníkovi předat po všech stránkách perfektní práci.

Jak využít naše služby?

1. Domluva termínu 

Při měření úniků tepla je třeba, aby rozdíl venkovní a vnitřní teploty objektu činil alespoň 10 °C, což je třeba zohlednit při domluvě termínu. V případě jiných měření (například elektrorozvody) je rozdíl teplot nedůležitý.

2. Samotné měření

Přímo na místě se domluvíme, co majitele nejvíce zajímá. Dle vlastních zkušeností doporučím i další snímkování. Na místě celý objekt nasnímám dle přání zákazníka.

3. Analýza 

Po každém snímkování se data nahrají do počítače, kde se vyberou nejvhodnější snímky.  Ty se následně ve specializovaném programu upravují a hodnotí.

4. Závěrečný protokol 

 Je písemným a obrazovým výstupem z měření, jeho součástí je popis naměřených hodnot a jejich vysvětlení, které slouží pro další rozhodování majitele. Závěrečný protokol zasílám v podobě pdf na emailovou adresu, popřípadě také tištěný.

5. Opakované měření 

V případě změny situace je možné provést opakované měření. Pravidelné kontroly jsou vhodné zejména ve výrobní sféře u různých mechanických či elektrických zařízení.

Objednejte si naše služby

Na uvedený e-mail Vám bude v brzké době zaslána odpověď

© 2021 Termovizní měření - Luděk Málek - 605 295 719
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!